آهورا دانلود

» آخرین اخبار و زمان پخش برنامه ماه عسل ۹۷ از شبکه ۳ سیما

آخرین اخبار و زمان پخش برنامه ماه عسل ۹۷ از شبکه ۳ سیما

دیدگاه‌ها برای آخرین اخبار و زمان پخش برنامه ماه عسل ۹۷ از شبکه ۳ سیما بسته هستند

آخرین اخبار و زمان پخش برنامه ماه عسل ۹۷ از شبکه ۳ سیما

ماه عسل ۹۷ هر چه نزدیک به ماه مبارک رمضان می شویم، یکی از اخباری که در صدر خبرها قرار میگیرد، برنامه ماه عسل هست که هر ساله بر وی آنتن شبکه سه می رود. این برنامه که یکی از پرمخاطب ترین برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان می باشد با اجرای احسان علیخانی رنگ و بوی تازه تری به خود می گیرد. حال خبر های حاکی از آن می دهد که امسال ماه عسل چند زودتر پخش می شود.

 

ماه عسل 97,جزئیات پخش ماه 97,ساعت پخش ماه عسل 97

 

ماه عسل ۹۷

 

مخاطبان همیشگی برنامه ماه عسل هر ساله و زمانی که به ماه مبارک رمضان نزدیک میشویم پیگیر خبرهای این ویژه برنامه می شوند. و از طریق کانال های مختلف می خواهند متوجه شوند که در سال جدید شیوه برگزاری ماه عسل به چه صورتی خواهد بود.

 

البته همه ی قشنگی این برنامه به این هست که بینندگان غافلگیر شوند، برای همین هست که خبر های اصلی و مهم به هیچ عنوان از طریق مجری برنامه و یا دستندرکاران آن پخش نمی شود.

 

ماه عسل 97,جزئیات پخش ماه 97,ساعت پخش ماه عسل 97

 

جزئیات پخش ماه ۹۷

 

تنها خبری که در این روز ها منتشر شده هست این هست که ماه عسل ۹۷ قرار هست یکی دو روزی زودتر نسبت به سال های پیش آغاز به کار کند. دلیل این امر هم به پیشواز رفتن بعضی از روزه داران هست. ماه عسل هم تصمیم گرفته هست برای احترام به این گونه افراد چن روزی زودتر این برنامه را روی آنتن ببرند.

 

خبری دیگر اینکه بر اساس شنیده ها سوژه های این برنامه انتخاب شده هست و همکاران علیخانی در صدد هستند تا میان برنامه های خوبی از آنها بسازند. لازم به ذکر هست این نوید داده شده هست که امسال هم مانند سال های پیش به سوژه های مناسب پاسخ داده شده هست.

 

ماه عسل 97,جزئیات پخش ماه 97,ساعت پخش ماه عسل 97

 

ساعت پخش ماه عسل ۹۷

 

نکته قابل توجه اینکه شما بینندگان عزیز می توانید برای ارسال سوژه های مناسب به برنامه از طریق کانال اطلاع رسانی ماه عسل در پیام رسان سروش اقدام کنید. با ورود به کانال توضیحات لازم برای ارسال سوژه را می توانید مشاهده کنید.

 

آخرین اخبار و زمان پخش برنامه ماه عسل ۹۷ از شبکه ۳ سیما

۵ (۱۰۰%) ۲ votes

نوشته آخرین اخبار و زمان پخش برنامه ماه عسل ۹۷ از شبکه ۳ سیما اولین بار در پرشین نیوز. پدیدار شد.

چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.