آهورا دانلود

» مجله خبری: کارگردان فصل سوم « کارآگاه حقیقی » از این سریال جدا شد + جزئیات

مجله خبری: کارگردان فصل سوم « کارآگاه حقیقی » از این سریال جدا شد + جزئیات

دیدگاه‌ها برای مجله خبری: کارگردان فصل سوم « کارآگاه حقیقی » از این سریال جدا شد + جزئیات بسته هستند

به گزارش مجله فیلم

image 13970111824 jeremy saulnier da23

فصل سوم سریال «کارآگاه حقیقی» که سال گذشته بعد از مدتی تاخیر وارد مرحله تولید شد، حالا با تغییری جدید مواجه شده است. جرمی سالنیر کارگردان فصل جدید این مجموعه تلویزیونی بعد از ساخت دو اپیزود از این پروژه جدا شده و دنیل سکهایم جایگزین او شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، سالنیر قرار بود همراه با نیک پیزولاتو خالق اصلی این سریال کارگردانی اپیزودهای فصل سوم را انجام دهد، ولی شبکه اچ‌بی‌او اعلام کرده که او به دلیل مشکلات زمان‌بندی از پروژه جدا شده است.

در بیانیه سخنگوی این شبکه آمده که سکهایم به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی وارد شده و همراه با پیزولاتو سایر اپیزودها را کارگردانی خواهد کرد.

نکته جالب آن است که یافتن کارگردان یکی از دلایل تاخیر در تولید فصل سوم این سریال ذکر شده بود و این مشکل بار دیگر رخ داده است.

فصل اول «کارآگاه حقیقی» با بازی متیو مک کانهی و وودی هرلسون موفقیتی خیره کننده به دست آورد. کارگردان هشت اپیزود آن فصل کری فوکاناگا بود، اما او برای فصل دوم حضور نداشت و شایعاتی مبنی بر اختلاف میان او و پیزولاتو منتشر شد.

فصل دوم در غیاب فوکاناگا به چند کارگردان سپرده شد، اما نتوانست موفقیت فصل اول را تکرار کند و شکست خورد. پیزولاتو برای اولین بار قرار است تعدادی از اپیزودهای فصل سوم را خودش کارگردانی کند، هرچند که هنوز تعداد قسمت‌های این فصل اعلام نشده است.

بازیگر اصلی «کارآگاه حقیقی ۳» ماهرشلا علی بازیگر برنده اسکار است و داستانش درباره جنایتی هول‌انگیز در منطقه اوزارک است که ریشه در گذشته دارد و در سه زمان مختلف روایت می‌شود.منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

movie – Movie news – اخبار فیلم – عکس فیلم – سریال

The post مجله خبری: کارگردان فصل سوم « کارآگاه حقیقی » از این سریال جدا شد + جزئیات appeared first on فیلم.

چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.